Úvod

Informace pro klienty

Pacienti

Vybavení

Náš tým

Kontakt

Forum

SVS ČR
SVS ČR

Užitečné odkazy.

Náš tým

SVS ČR

MVDr.Milan Klečka
Absolvoval VFU Brno v roce 1986. Od roku 1989 se věnoval smíšené praxi malých a velkých zvířat. Nyní se zaměřuje především na chirurgii a ortopedii malých zvířat a choroby koní.
Ve volné časem rád jezdí na koni a sportuje.

 

SVS ČR

MVDr.Josef Mašek
Absolvoval VFU Brno v roce 2000, pracoval v praxi velkých zvířat a posléze se začal zabývat interní medicínou malých zvířat a nemocemi PET zvířat. Do budoucna by rád získal specializaci na nemoci malých zvířat.
Ve volném čase sportuje a věnuje se chovu plazů ze záliby.

 

SVS ČR

MVDr.Ivana Kocinová
Absolvovala v roce 2006. Nyní zaměstnána jako veterinární lékař. Momentálně získává zkušenosti a snaží se dohnat to co ve škole nikoho nenaučí.

 

SVS ČR

Štěpánka Burešová
Zaměstaná jako sestra na plný úvazek. Dříve pracovala jako zubní asistentka. Má dobré zkušenosti s ošetřováním chrurpu a tyto zkušenosti umí velmi dobře přenést na zvířecí pacienty.

 

SVS ČR

Eva Truksová
Zaměstnaná jako veterinární sestřička je sama chovatelkou a cvičitelkou psů. Účastní seí mezinárodních závodů v poslušnosti a praktickému využití psů. Dokáže dobře poradit s chybami ve výcviku psů a pomůže i se psy nezvladatelnými.

 

SVS ČR

Hana Brzobohatá - zástup
Sestřička pracujcí dříve v nemocnici je nyní v důchodu a občas zastupuje sestřičky, které u nás pracují na plný úvazek. K pacientům má vztah jako ke svým dvěma basetkám.

 

 © copyright 2006 created by:Radim Heřman